انجمن اختصاصی پروانگان
طرح یک روز بدون کیف در مدارس سیریک کلید خورد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن اختصاصی پروانگان (http://www.parvanegan.com)
+-- انجمن: انجمن اخبار (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: اخبار ایران و جهان (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- انجمن: اخبار شهرستانها (/forumdisplay.php?fid=491)
+---- موضوع: طرح یک روز بدون کیف در مدارس سیریک کلید خورد (/showthread.php?tid=12292)طرح یک روز بدون کیف در مدارس سیریک کلید خورد - مرد آریایی - ۱۱-۲۹-۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ عصر

مدیر آموزش و پرورش سیریک:
طرح یک روز بدون کیف در مدارس سیریک کلید خورد

مدیر آموزش و پرورش هرمزگان از اجرای طرح یک روز بدون کیف در مدارس سیریک خبر داد.
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران، ابوالفتح گرجی‌پور در حاشیه اجرای این طرح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در قالب این طرحی ابتکاری و با هدف ایجاد انگیزه و شور و نشاط و خودباوری دانش‌آموزان دبستانی در کنار والدین این طرح اجرایی شده است.

وی افزود: دبستان دخترانه حضرت سمیه (س) شهر سیریک در یک برنامه ابتکاری طرح یک روز بدون کیف را با حضور دانش‌آموزان و والدین در مدرسه همراه با اجرای برنامه‌های عملی به ویژه وسایل دور ریختنی برگزار کرد.

مدیر آموزش و پرورش سیریک ادامه داد: این طرح با هدف ایجاد موقعیت و زمینه بروز خلاقیت، تنوع در برنامه آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان، دست ورزی و مهارت ورزی در یک فضای شاداب، استفاده از وسایل دور ریختنی برای ساخت وسایل کاردستی و تشکیل نمایشگاه فعالیت‌های دست‌ساز دانش‌آموزان و والدین است.

گرجی‌پور خاطرنشان کرد: دبستان حضرت سمیه (س) شهر بندر سیریک یکی از دبستان‌های نمونه شهرستان سیریک و استان هرمزگان است و بارها به‌خاطر عملکرد بسیار خوب در آموزش و اجرای طرح‌های ابتکاری و خلاقانه مورد تشویق والدین، مدیران شهرستانی و استانی قرار گرفته است.
منبع: خبرگزاري فارس